Nasze Przedszkole

Rekrutacja

W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju wyniki rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2020/2021 zostaną przekazane każdej osobie indywidualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub wiadomości sms. Przypominamy jednocześnie, że w dniach 10-17 kwietnia osoby zakwalifikowane mają OBOWIĄZEK złożenia potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola (formularz dostępny na tej stronie w dokumentach do pobrania). Nie złożenie tego dokumentu skutkuje nie przyjęciem dziecka. Ze względu na aktualną sytuację prosimy o przesłanie skanu, zdjęcia formularza na adres mailowy przedszkola (dostępny na tej stronie w zakładce kontakt) w wyznaczonym terminie. Złożenie osobiste jest możliwe w dniach 14-17 kwietnia w godz. 8-13 po uprzednim kontakcie telefonicznym (telefon stacjonarny znajduje się w zakładce kontakt lub na numer 600259748)

• Publiczne Przedszkole w Nowej Suchej
    Nowa Sucha 50A